THCA Vape Atomic Monkey 1ml
Vape - Ready to go! The strongest on the market! PURE THCA. 300 puff´s
THCA omvandlas till THC genom en process som kallas dekarboxylering, vilket sker när cannabis upphettas genom rökning, vaping, eller matlagning.
499,00 kr Det ursprungliga priset var: 499,00 kr.399,00 krDet nuvarande priset är: 399,00 kr.
Köp 3 st för bara 897,-
Blanda fritt mellan alla smaker och CanaPuff vapes
THCA Premium Vape
Canapuff Atomic Monkey: är en THCA-vape med en rikare och mer koncentrerad aromatisk smak. Receptet betonar djup och balans samtidigt som den behåller en ren och tydlig smakprofil
- 1 ml.
- Hybrid
- 300 puff´s
- 45% THCA
- THC 0,3%
- Nikotinfri
- Producent CanaPuff
Vad är THCA
THCA (tetrahydrocannabinolsyra) är en naturligt förekommande, icke-psykoaktiv cannabinoid som främst finns i färska och nyskördade hamp- och cannabisplantor. Alla THCA-buds och haschprodukter är framställda av EU-certifierad industrihampa och innehåller maximalt 0,3 % THC, enligt riktlinjerna i SOU 2016:93. När THCA värms upp, röks eller förångas förvandlas det till THC. THC är huvudingrediensen i cannabis som kan ge dig den där höga, euforiska känslan. THCA är lagligt att köpa, sälja och äga så länge det inte är antänt eller uppvärmt. THCA Produkterna är inte avsedda för konsumtion. All användning sker på kundens egen risk.
Disclaimer/Varning:
CanaPuff produkter får inte köpas eller förvärvas av ungdomar under 18 år eller användas av gravida eller ammande kvinnor. Produkterna är inte avsedda för konsumtion. Produkterna säljs som samlarobjekt eller för dekoration, tårtdekoration, rökelsestavar, munvatten eller ansiktsmask. Användning sker på kundens egen risk.
Slut i lager
Lignende produkter
-
Euforisk cannabis (Non Food)
Bulldog Nyckelring Mini Grinder
299,00 krDet ursprungliga priset var: 299,00 kr.199,00 krDet nuvarande priset är: 199,00 kr. -
Euforisk cannabis (Non Food)
THCA Hash – Luksus Chill Slasker 44%- 5 gr.
799,00 krDet ursprungliga priset var: 799,00 kr.599,00 krDet nuvarande priset är: 599,00 kr. -
blommor
THCA Buds – Horchata 26,5% – 3g (US Grown!)
499,00 krDet ursprungliga priset var: 499,00 kr.379,00 krDet nuvarande priset är: 379,00 kr. -
blommor
THCA Buds – Cheetah Piss 26,5% – 3g (US Grown!)
499,00 krDet ursprungliga priset var: 499,00 kr.379,00 krDet nuvarande priset är: 379,00 kr.







